احترام گذاشتن اروپا بازیکن فوتبال مسئولان

احترام گذاشتن: اروپا بازیکن فوتبال مسئولان استقلال علیرضا جهانبخش علیرضا منصوریان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات «امید نورافکن» از استقلال جدا شد

به گزارش تسنیم، امید نورافکن بازیکن جوان استقلال که از مدت ها قبل مورد توجه مسئولان شارلوای بلژیک قرار داشت، توانست رضایت مسئولان استقلال را جهت پیوستن به این ت

«امید نورافکن» از استقلال جدا شد

«امید نورافکن» از استقلال جدا شد

عبارات مهم : اروپا

مدافع – هافبک تیم فوتبال استقلال فصل آینده را در اروپا بازی می کند.

به گزارش تسنیم، امید نورافکن بازیکن جوان استقلال که از مدت ها قبل مورد توجه مسئولان شارلوای بلژیک قرار داشت، توانست رضایت مسئولان استقلال را جهت پیوستن به این تیم بگیرد. این بازیکن جوان با وجود مخالفت وینفرد شفر، تصمیم گرفت از استقلال جدا شده است و به تیم شارلوا برود.

نصرالله عبداللهی سرپرست تیم فوتبال استقلال با تأیید این خبر گفت: جدایی نورافکن قطعی شده است است.

نورافکن زمانی چندین سال در رده های پایه استقلال بازی کرد و سپس به وسیله امیر قلعه نویی به تمرینات بزرگسالان اضافه شد. بعد از رفتن قلعه نویی او قصد داشت در وقت هدایت پرویز مظلومی خودش را در ترکیب جا بیاندازد، ولی نتوانست وقت بازی کردن پیدا کند. با حضور علیرضا منصوریان و بازی دادن او به جوانان، در نیم فصل دوم فصل گذشته صورت شد و عنوان پدیده فصل را به خود تخصیص داده شده است داد.

این بازیکن ۲۱ ساله، در فصل جاری هم مورد توجه شفر قرار داشت و در پست هایی چون، دفاع چپ، هافبک چپ و هافبک دفاعی به میدان برود. نورافکن از مدت ها قبل گفته بود که قصد دارد مانند علیرضا جهانبخش و سردار آزمون از سن پایین تر راهی اروپا شده است و پیشرفت کند. او که زمانی مسیر طولانی را جهت رفتن به تمرینات استقلال طی می کرد، اکنون می تواند به یکی از رویاهایش یعنی بازی کردن در اروپا برسد.

«امید نورافکن» از استقلال جدا شد

واژه های کلیدی: اروپا | بازیکن | فوتبال | مسئولان | استقلال | علیرضا جهانبخش | علیرضا منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

«امید نورافکن» از استقلال جدا شد

«امید نورافکن» از استقلال جدا شد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog